PalMa
Kosmetika Markéta Pálová


Z důvodu mateřské dovolené je kosmetický salon dočasně mimo provoz!

Nabízené služby

Kosmetické ošetření

***
Kosmetické ošetření pleti a dekoltu

Pravidelné kosmetické ošetření pomáhá udržet pleť čistou, zdravou a pěstěnou. Kompletní kosmetické ošetření pleti a dekoltu zahrnuje celou škálu kosmetických úkonu, které vybírám podle individuálních potřeb klienta. Při celkovém 90. minutovém ošetření si nejen odpočinete, ale dopřejete své pleti intenzivní péči. K ošetření používám kvalitní kosmetické řady německé značky Rosa Graf a americké kosmetiky Mary Kay. Na začátku ošetření provedu diagnostiku pleti a po konzultaci se zákazníkem vyberu ten nejvhodnější typ ošetření. Při povrchovém čištění zbavím pleť nečistot a make-upu a připravím ji na peeling a hloubkové čištění. Poté upravím vaše obočí a případně provedu depilaci horkým voskem. Po této čistící fázi už budete relaxovat při masáži dekoltu a obličeje. Při následné aplikaci masky obarvím řasy a obočí. Poté nanesu vhodný hydratační krém a obličej jemně dolíčím.

***
Ošetření pleti s akné

Problémy s akné nemají jen mladí lidé v období puberty, ale i lidé starší, kteří tímto problém mohou trpět celý život. Zvýšená produkce mazu může být způsobená hormonálními změnami, životním prostředím a také stravou. Aknózní pleť potřebuje speciální péči prováděnou vhodnou kosmetickou řadou, která pleť jemně vyčistí, hydratuje a zregeneruje. Významnou roli ve zlepšení stavu akné má pravidelná a správně nastavená domácí péče.***
Ošetření extrémně citlivé až kuperózní pleti

Citlivá pleť je velice jemná, často má sklony k zarudnutí, svědění a negativně reaguje na tepelné změny. Proto k ošetření takovéto pleti používám čistě přírodní neparfemovanou kosmetiku, která využívá to nejlepší z přírody. Kosmetické produkty této řady obsahují rostlinné oleje (z hroznových jader, granátového jablka), okurkový extrakt, jojobový a arganový olej a další přírodní látky. Na hloubkové čištění připravím pleť použitím enzymatického peelingu, který je k pleti šetrnější než peeling klasický. Po hloubkovém čištění aplikuji speciální regenerační a uklidňující sérum, které pomůže pleti od zarudnutí. Samozřejmostí je aplikace hydratační masky a vhodného hydratačního krému.

***
Mikromasáž očního okolí

Pokožka v oblasti očí je nejjemnější v celém obličeji. Je velice náchylná na vnější vlivy, jako první jeví známky stárnutí a únavy. Proto je velice důležité používat produkty určené speciálně na oční okolí. Mikromasáž očního okolí je speciální druh masáže, která jde provádět společně s kosmetickým ošetřením, jako samostatný úkon, nebo při úpravě a barvení řas a obočí. Při masáži používám speciální oleje určené k ošetření očního okolí.

Účinky mikromasáže očního okolí:
• Zvýšení pružnosti pokožky
• Působí proti váčkům pod očima
• Oddaluje procesy stárnutí
• Zabraňuje tvorbě otoků v okolí očí
• Zlepšuje nitrooční tlak
• Zlepšuje průchodnost dutin
• Působí proti únavě očí
• Napomáhá vyplavovat toxiny, které jsou odváděny do lymfatických uzlin
• Napomáhá zklidnění například při migrénách
• Při pravidelném provádění zlepšuje hojení – například po plastické operaci očních víček

***
Hloubkové čištění pleti

Hloubkové čištění následuje po povrchovém odlíčení a peelingu. Póry jsou otevřené a připravené k vyčištění. Hloubkové čištění pleti provádím speciálním kosmetickým nástrojem. Jemným tlakem zbavuji pleť nečistot, mazu a černých teček. Jestliže pleť potřebuje velké čištění, použiji změkčující gel, nebo kompresi horkým ručníkem.
***
Masáž obličeje a dekoltu

Pravidelná a kvalitní kosmetická masáž je tou nejlepší liftingovou kúrou, kterou nelze nahradit žádnými přístroji. Masáž obličeje a dekoltu je součástí kompletního kosmetického ošetření. Je to skupina tahů a tlaků, které na sebe plynule navazují. Masáž se provádí v klidném prostředí za doprovodu tiché hudby a tlumeného světla, aby odpočinek byl co nejintenzivnější. Ke každé kosmetické masáži přistupuji individuálně podle typu a stavu pleti. Do pokožky se zapracovávají nejrůznější séra, oleje nebo masážní krémy. Díky tomu má kosmetická masáž mnoho blahodárných účinků.
• Pomáhá oddalovat procesy stárnutí
• Okysličuje pleť a tím ji zajišťuje přísun živin
• Zlepšuje pružnost svalů
• Urychluje metabolismus a odplavování škodlivin
• Pomáhá udržovat pleť vláčnou a pružnou
• Pleť získává svěží vzhled
• Uvolňuje napětí

***
Depilace horkým voskem

Depilace horkým voskem je rychlý způsob odstraňování ochlupení z různých částí těla. Depilaci provádím kvalitními přírodními vosky, které se dobře roztírají a nedráždí pokožku. Odstranění chloupků vydrží až 3 týdny.

***
Barvení a úpravy obočí a řas

Úprava obočí je velice důležitá, neboť obočí tvoří výraz celého obličeje. Dokonalého tvaru docílím depilací pinzetou a případným zvýrazněním tužkou, stínem či obarvením. K obarvení používám kvalitní barvy speciálně určené pro řasy a obočí. Které jsou šetrné pro oční okolí a jsou vhodné i pro klientky s kontaktními čočkami. K barvení obočí nejčastěji používám přírodní hnědou barvu. Řasy barvím nejčastěji intenzivní černou barvou.***
Denní i večerní líčení

K líčení nejvíce používám dekorativní kosmetiku Mary Kay, se kterou mám výborné zkušenosti. Je kvalitní a dlouho vydrží. Líčení vždy přizpůsobím přání klientky a příležitosti na kterou je líčení určené.